Usługi

Gwarantujemy

dobre posadzki

Gwarantujemy

dobre posadzki

 

Strona główna > Usługi

Posadzka betonowa – profesjonalne usługi

Posadzki cienkopowłokowe i renowacja posadzek

Profesjonalnie wykonana posadzka betonowa stanowi gwarancję funkcjonalności i bezpieczeństwa hali fabrycznej czy magazynu. W tworzeniu takich wylewek betonowych specjalizuje się nasza firma. Wykonujemy między innymi odporne na ścieranie oraz duże obciążenia utwardzone powierzchniowo struktury. Tego typu posadzki mineralne sprawdzają się świetnie jako podłoże odporne na częstą ekspozycję, m.in. na transport obciążonymi wózkami widłowymi. Dlatego najczęściej są wykonywane w halach magazynowych.

Posadzka betonowa jest wylewana jako tzw. „podłoga pływająca”. Jest oddzielona od podbudowy folią poślizgową, która umożliwia wylanej płycie betonowej swobodne ruchy w trakcie jej późniejszej eksploatacji. Nasza oferta obejmuje także wylewki z betonu pod posadzki przemysłowe. Usługi świadczymy nie tylko w Nowym Sączu, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy, ale także w Katowicach, Krakowie i w innych regionach Polski, jak również na terenie całej Unii Europejskiej.


Referencje i zaświadczenia

Firma Posadzki Przemysłowe specjalizuje się w wykonywaniu i renowacji posadzki betonowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nowoczesnemu sprzętowi oraz wykwalifikowanym pracownikom każda wykonana przez nas posadzka betonowa wyróżnia się najwyższą jakością. Potwierdzeniem tego faktu są referencje wystawione przez zadowolonych z naszych usług Klientów. Przy referencjach mogą Państwo również zobaczyć, jakich zleceń się podejmujemy. Zapraszamy do obejrzenia wybranych dokumentów i skorzystania z naszych usług.