-->
 

Usługi

Gwarantujemy

dobre posadzki

Gwarantujemy

dobre posadzki

 

Strona główna > Usługi

Posadzka betonowa – profesjonalne usługi

Posadzki cienkopowłokowe i renowacja posadzek

Nasza firma specjalizuje się w wylewaniu betonowych posadzek przemysłowych. Wykonujemy między innymi odporne na ścieranie oraz duże obciążenia posadzki utwardzone powierzchniowo. Tego typu posadzki mineralne sprawdzają się świetnie jako podłoże odporne na częstą ekspozycję, m.in.: na transport obciążonymi wózkami widłowymi, dlatego najczęściej wykonywane są w halach magazynowych.

Posadzka betonowa wylewana jest jako tzw. „podłoga pływająca”, czyli oddzielona od jej podbudowy folią poślizgową, umożliwiającą wylanej płycie betonowej swobodne ruchy w trakcie jej późniejszej eksploatacji. Nasza oferta obejmuje także wylewki betonowe pod posadzki. Usługi świadczymy nie tylko w Nowym Sączu, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy, ale także w wielu innych miastach w całej Polsce.


Referencje i zaświadczenia

Firma Posadzki Przemysłowe specjalizuje się w wykonywaniu i renowacji posadzek betonowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nowoczesnemu sprzętowi oraz wykwalifikowanym pracownikom świadczymy usługi najwyższej jakości. Potwierdzeniem tego faktu mogą być referencje wystawione przez zadowolonych z naszych usług Klientów. Przy referencjach mogą Państwo również zobaczyć, jakich zleceń się podejmujemy. Zapraszamy do obejrzenia wybranych dokumentów i skorzystania z naszych usług.